Hakkımızda

Hakkımızda

2011 den bu yana hizmet veren Best Look Esthetics uluslararası referansları ile kendini kanıtlamış uzmanlarla çalışan bir saç ekim merkezidir. Uzmanlarımız profesyonel saç ekimi yapmakta ve en son saç ekim teknolojisi olan Sapphire FUE tekniğini kullanmaktadırlar.

Saç ekimindeki başarıyı arttırıp, hasta memnuniyetini en üst seviyeye taşımak için uzman kadromuzun deneyiminden sizi en üst seviyede faydalandırıyoruz.

Bunu günlük kapasiteyi aşmayan randevu sistemimiz ve operasyondan konaklamaya kadar VIP hizmet vermeyi hedef alan firma kültürümüzle sağlıyoruz.

Yurt dışı hastalarımız için farkımız ve avantajlarımız ;

Best Look Esthetics aracı bir kuruluş değildir ve kendini uluslararası referansları ile kanıtlamış uzmanlarla çalışan bir saç ekim merkezidir.

Bu sayede en yüksek kalitedeki saç ekimine en uygun fiyatla ulaşabilirsiniz.

Hastalarımıza organizasyon ve operasyonlarımızda Almanca , Fransızca, İspanyolca ,İngilizce ve Arapça rehberlik hizmeti verebiliyoruz.

Konaklamaları hastalarımızın güven içinde olacağı,konforlu otellerde yaptırıyoruz. 

Otelimiz ve hastanemiz Sabiha Gökcen hava alanına 30 dakika mesafededir.

Havaalanı karşılama ve vip transfer hizmeti veriyoruz.

Operasyon sonrası kullanacağınız ilacları sizin için temin ediyoruz.

Ekilen graft adedine karşılık FUE SERTİFİKASI verirken tüm haklarınız tarafımızdan güvence altına alınmaktadır.

Best Look Esthetics ile aradığınız bir çok tedaviye ve sonuca ulaşabilirsiniz. Sunduğumuz profesyonel ve kişiye özel hizmetlerden yararlanabilirsiniz. İster saç ekimi isterseniz kozmetik cerrahi ya da diğer branşlarla alakalı hizmet alın, ihtiyacınız ve gerekli olan tüm servisleri sağlıyoruz. Yıllardır sizin gibi bir çok misafirimize hizmet ettiğimizden neye ihtiyacınız olduğunu biliyoruz.

Tüm sorularınıza en iyi yanıtları vermek, endişelerinizi ortadan kaldırmak ve problemlerinizi çözmek için varız. Sahip olduğunuz kültürel ve psikolojik farklılıkları biliyor ve bu farklılıklara göre sizi evinizde hissetmeniz için hizmet vermeye çalışıyoruz. Estetik kaygılarınızı sona erdirerek, rahat bir şekilde ülkenize dönmenizi sağlıyoruz.